TR | EN

Akademik Personel

Adli Bilişim Mühendisliği

Dr.Öğr.Üyesi Hasan Ali AKYÜREK (Bölüm Başkanı)

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet ÖZKIŞ

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet ÇUBUKÇU

 

Bilgisayar Mühendisliği 

Prof.Dr. Sabri KOÇER (Bölüm Başkanı)

Dr.Öğr.Üyesi Abdullah Erdal TÜMER

Dr.Öğr.Üyesi Ali Osman ÇIBIKDİKEN

Dr.Öğr.Üyesi Ayşe Merve ACILAR

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet HACIBEYOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi Onur İNAN

Dr.Öğr.Üyesi Şaban GÜLCÜ

Öğr.Gör. Mohammed Husseın Ibrahım IBRAHIM

Öğr.Gör.Dr. Vahit TONGUR

Arş.Gör.Dr. Hüseyin HAKLI

Arş.Gör. Abdülkadir PEKTAŞ

Arş.Gör. Batuhan Saygın ARSLAN

Arş.Gör. Ferda Nur ARICI

Arş.Gör. Murat KARAKOYUN

Arş.Gör. Selcan KAPLAN BERKAYA

Arş.Gör. Sinem ÇINAROĞLU

 

Biyomedikal Mühendisliği

Prof.Dr. Ahmet AVCI (Bölüm Başkanı)

Dr.Öğr.Üyesi Muhammet Üsame ÖZİÇ

 

Çevre Mühendisliği

Prof.Dr. Senar AYDIN (Bölüm Başkanı)

Prof.Dr. Ali TOR

Doç.Dr. Fatma BEDÜK

Dr.Öğr.Üyesi Fatma KUNT

Dr.Öğr. Üyesi Arzu ULVİ

Arş.Gör.Dr. Alper BAYRAKDAR

Dr. Öğr. Üyesi Gülizar KURTOĞLU AKKAYA

Arş.Gör.Dr. Ömer KAZAK

 

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Prof.Dr. Mehmet Akif ERİŞMİŞ (Bölüm Başkanı)

Prof.Dr. Muciz ÖZCAN

Dr.Öğr.Üyesi Ali Osman ÖZKAN

Dr.Öğr.Üyesi Hakkı SOY

Dr.Öğr.Üyesi Muhammed Fahri ÜNLERŞEN

Dr.Öğr.Üyesi Mustafa YAĞCI

Dr.Öğr.Üyesi Mümtaz MUTLUER

Dr.Öğr.Üyesi Sabri ALTUNKAYA

Arş.Gör. Ahsen ULUTAŞ

Arş.Gör. Enes EFE

Arş.Gör. Gamze NALÇACI

Arş.Gör. Mehmet DEMİRTAŞ

Arş.Gör. Mustafa Sacid ENDİZ

Arş.Gör. Nurcan YARAR

 

Endüstri Mühendisliği

Prof.Dr. Mehmet AKTAN (Bölüm Başkanı)

Prof.Dr. Mohammad SHAHRIARI

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet Reha BOTSALI

Dr.Öğr.Üyesi Kemal ALAYKIRAN

Dr. Öğr. Üyesi Bilal ERVURAL

Dr. Öğr. Üyesi Burak EFE

Arş.Gör. Fatma ATEŞ

Arş.Gör. Halil İbrahim AYAZ

Arş.Gör. Tuba ULUSOY

 

Endüstriyel Tasarım

Doç.Dr. Ahmet CAN (Bölüm Başkanı)

Arş.Gör. Güzide GÜZELBEY ESENGÜN

Arş.Gör. Merve ERMAN

Arş.Gör. Nur Nagihan TUNA

 

Enerji Sistemleri Mühendisliği

Prof.Dr. Hidayet OĞUZ (Bölüm Başkanı)

Prof.Dr. Ahmet SAMANCI

Doç.Dr. Mustafa Tahir AKKOYUNLU

Dr.Öğr.Üyesi Fatih AKKURT

Dr.Öğr.Üyesi Yılmaz AKGÜNEY

Dr.Öğr.Üyesi Fatih AYDIN

Öğr.Gör.Dr. Veysel ÜNSÜR

Arş.Gör. Hasan Basri ALTINTAŞ

Arş.Gör. Rıza BÜYÜKZEREN

 

Gıda Mühendisliği

Doç.Dr. Nilgün ERTAŞ (Bölüm Başkanı)

Prof.Dr. Nermin BİLGİÇLİ

Prof.Dr. Selman TÜRKER

Doç.Dr. Derya Arslan DANACIOĞLU

Doç.Dr. Ahmet ÜNVER

Doç.Dr. Mustafa Kürşat DEMİR

Dr.Öğr.Üyesi Durmuş SERT

Dr.Öğr.Üyesi İsmail TONTUL

Öğr.Gör.Dr. Didem ŞANVER AKBAŞ

Öğr.Gör. Sıddıka Yusra ÖZKILIÇ

Arş.Gör. Gamze ÜÇOK

Arş.Gör. Tekmile CANKURTARAN

Arş.Gör. Vildan TOP

 

Harita Mühendisliği

Prof.Dr. Süleyman Savaş DURDURAN 

Prof.Dr. İbrahim KALAYCI (Bölüm Başkanı)

Doç.Dr. Salih ALÇAY

Dr.Öğr.Üyesi Abdullah VARLIK

Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin Zahit SELVİ

Dr.Öğr.Üyesi İlkay BUĞDAYCI

Dr.Öğr.Üyesi Salih Sermet ÖĞÜTCÜ

Arş.Gör. Fırat URAY

 

İnşaat Mühendisliği

Doç.Dr. Hicran AÇIKEL (Bölüm Başkanı)

Prof.Dr. Adnan ÖZDEMİR

Prof.Dr. Mehmet Emin AYDIN 

Prof.Dr. Hasan Hüsnü KORKMAZ

Doç.Dr. Ali Sinan SOĞANCI

Doç.Dr. Şerife Yurdagül KUMCU

Dr.Öğr.Üyesi Emrah MADENCİ

Dr.Öğr.Üyesi Kağan ERYÜRÜK

Dr.Öğr.Üyesi Nebi ÖZDÖNER

Dr.Öğr.Üyesi Yunus DERE

Arş.Gör. Derya ÇAVUNT

Arş.Gör. İlyas ÖZKAN

Arş.Gör. Muhammed UÇAR

Arş.Gör. Yasin Onuralp ÖZKILIÇ

Arş.Gör. Yavuz Selim ÇAVUNT

Arş.Gör. Yavuz YENGİNAR

 

Makine Mühendisliği

Prof.Dr. Ali KAHRAMAN (Bölüm Başkanı)

Prof.Dr. Hüseyin KURT 

Prof.Dr. Mehmet GAVGALI (Dekan)

Prof.Dr. Muammer ÖZGÖREN

Doç.Dr. Murat DİLMEÇ 

Doç.Dr. Mustafa Tolga BALTA

Doç.Dr. Necati ATABERK

Dr.Öğr.Üyesi Ali ÖZTÜRK

Dr.Öğr.Üyesi Dilek Nur ÖZEN

Dr.Öğr.Üyesi Mustafa TINKIR

Dr.Öğr.Üyesi Mürsel EKREM

Öğr.Gör. Vehbi BÜLÜÇ

Arş.Gör.Dr. Mehmet Numan KAYA

 

Mekatronik Mühendisliği

Prof.Dr. Mehmet KARALI (Bölüm Başkanı)

Doç.Dr. İlhan İLHAN

Dr.Öğr.Üyesi Abdülsamed TABAK

Dr.Öğr.Üyesi Ahmad PARTOVI MERAN

Dr.Öğr.Üyesi Barış GÖKÇE

Dr.Öğr.Üyesi İbrahim YILDIZ

Dr.Öğr.Üyesi Ümit ÖNEN

Arş.Gör. Emrehan YAVŞAN

Arş.Gör. Mümine YILDIZ COŞKUN

 

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

Doç.Dr. Hasan KOTAN (Bölüm Başkanı)

Dr.Öğr.Üyesi Aytekin UZUNOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi Hakan Burak KARADAĞ

Dr.Öğr.Üyesi Muhammed Emre AYHAN

Dr.Öğr.Üyesi Tuba BAHTLI

Dr.Öğr.Üyesi Yasin Ramazan EKER

Arş.Gör.Dr. Hasan Hüseyin İPEKCİ

Arş.Gör. Ahmet Burçin BATIBAY

Arş.Gör. Gökhan POLAT

Arş.Gör. Muhammed İhsan ÖZGÜN

Arş.Gör. Tuğba Selcen ATALAY

 

Mimarlık

Doç.Dr. Esra YALDIZ (Bölüm Başkanı)

Prof.Dr. Dicle AYDIN

Prof.Dr. Mehmet UYSAL

Doç.Dr. Fatih SEMERCİ

Doç.Dr. Gülşen DİŞLİ

Doç.Dr. Hatice Derya ARSLAN

Doç.Dr. Yavuz ARAT

Dr.Öğr. Üyesi Ali Naci ÖZYALVAÇ

Öğr.Gör. Neslihan YANAR

Arş.Gör.Dr. Ammar İBRAHİMGİL

Arş.Gör.Dr. Elif Tuğba YALAZ

Arş.Gör. Aysu ÖZDOĞAN

Arş.Gör. Elif BÜLÜÇ

Arş.Gör. Fatmanur ATALAY

Arş.Gör. Hakan Taha ÇETİN

Arş.Gör. Havva Burcu KAYNAŞ

Arş.Gör. Meryem ALAGÖZ

Arş.Gör. Metin KURUMAK

Arş.Gör. Neslihan ÇİPAN

Arş.Gör. Sevim Gülen ÖZAKTAN

 

Şehir ve Bölge Planlama

Prof.Dr. Ümmügülsüm DAĞLIOĞLU (Bölüm Başkanı)

Prof.Dr. Çiğdem ÇİFTÇİ

Dr.Öğr.Üyesi Fadim YAVUZ

Dr.Öğr.Üyesi Sedef ERYİĞİT

Dr.Öğr.Üyesi Seher ÖZKAZANÇ

Dr.Öğr.Üyesi Semiha Sultan TEKKANAT

Arş.Gör. Seçkin ÇİRİŞ

Arş.Gör. Sevde DERMAN