TR | EN

Bilgilendirici toplantılar, webinarlar, dijital ortamda toplantılar

Webinar üzerinden şu ana kadar 16 program gerçekleştirilmiştir. Yine çeşitli fakülte, yüksekokul ve araştırma merkezimizdeki akademisyenlerimiz özellikle sosyal medya üzerinden gençlerle bir araya gelmekte ve dijital ortamlarda bilgilendirici etkinlikler, söyleşiler, toplantılar gerçekleştirmektedirler. Ayrıca toplu SMS gönderimi, elektronik posta ve WhatsApp grupları vasıtası ile öğretim elemanları ve öğrenciler arasında etkin bir iletişim sağlanmıştır.
 
Üniversitemiz bünyesinde gerçekleştirilen online programların kaydına YouTube sayfamızdan ya da NEULive sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 
Ayrıca üniversitemizin personelleriyle Covid-19 tedbirleri ile ilgili dökümanlar ve çeşitli bilgilendirme mesajları paylaşılmıştır. Bu kapsmada salgın ülkemizde henüz tespit edilmeden, 10 Şubat 2020 tarihinde ise; Üniversitemiz Meram Tıp Fakültesi Hastanesinde yeni koronavirüs salgınıyla ilgili güncel gelişmelerin paylaşıldığı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.
 

Akademisyenlerimiz bu süreçte çeşitli haber kanallarında bilimsel içreikli demeçler vermişlerdir. İlgili kayıtlara YouTube sayfamızdan ulaşabilirsiniz.