Erasmus Koordinatörlüğü
15.01.2021

2021-2022 ERASMUS+ STAJ HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU İLANI

31 Mayıs 2022 tarihine kadar staj faaliyetinden yararlanmak isteyen öğrenciler, 15 Ocak 2021 - 01 Mart 2021 tarihler arasında saat 23.59'a kadar çevrimiçi başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

2021-2022 ERASMUS+ STAJ HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU İLANI için tıklayınız.

ERASMUS+ STAJ HAREKETLİLİĞİ  BİLGİLENDİRME KILAVUZU için tıklayınız.

ONLINE BAŞVURU  için tıklayınız. 

Online başvuru ile ilgili sorularınızı  erasmusonlinedestek@erbakan.edu.tr adresine gönderebilirsiniz. SADECE E-MAİL YOLUYLA BİZLERE ULAŞINIZ.


ÖNEMLİ HATIRLATMALAR:

 

Tüm Adaylar;

  1. Başvuru formunu doldurmadan önce sisteme yükleyebilmek için öğrenci işleri otomasyon sisteminden alınmış transkriptinizi, Kimliğinizi(arkalı-önlü) ve fotoğrafınızı(renkli) taramanız,        başvuru esnasında bu dosyaları sisteme yüklemeniz gerekmektedir.
  2. Başvuru formunu yazıcı bağlı olan bir bilgisayarda açıp doldurunuz, çıktısını alıp saklayınız. (Adayların başvurularını kaydettikten sonra başvuru formunun çıktısını alıp saklaması gerekmektedir.)
  3. 06 Mart 2020 tarihinde yapmış olduğumuz yabancı dil sınavından yeterli puan alan adaylar puanını sisteme girmesi gerekmektedir. (Doğruluğu kontrol edilecektir) Dil sınavına girmeyen yada yeterli puan alamamış,fakat YDS/YÖKDİL sınavından yeterli puan almış adaylar YDS/YÖKDİL puanını sistemde ilgili alana yazıp, Sınav Sonuç Belgesini sisteme yüklemesi gerekmektedir.(Sisteme sınav sonuç belgesi yüklenmemiş YDS/YÖKDİL puanları dikkate alınmayacaktır)
  4.  Başvuru formları Erasmus ofisine ya da Bölüm Koordinatörlüğüne teslim edilmeyecektir.