Ecevit Öksüz

Ce contenu n'est pas disponible en français. Quoi qu'il en soit, vous pouvez voir la page turque ou utiliser Google Translate.

1975 Sandıklı doğumlu olan Ecevit Öksüz, ilk ve orta öğrenimini Sandıklı’da, lise öğrenimini Konya İmam Hatip Lisesi’nde tamamlamıştır. İşletme Lisans eğitiminin ardından Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim Organizasyon Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisansını yapmıştır.

Perakende, inşaat, makine, gıda ve tarım/hayvancılık sektörlerinde üst düzey yöneticilikler yapan Ecevit Öksüz, Temmuz 2019’da Necmettin Erbakan Üniversitesi Genel Sekreterliğine getirilmiştir. Öksüz, evli ve üç çocuk babasıdır.

Ecevit Öksüz’ün, Milli İrade Platformu, Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV), İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (İDSB), Sivil Dayanışma Platformu, Eğitime Destek Platformu, Konya Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Konya Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi, Konya Reklamcılar Derneği gibi Sivil Toplum Kuruluşları ve Platformlarına üyeliği ve bazılarında aktif görevleri bulunmaktadır.