1-Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Dalı yüksek lisans programında öğrenim gören BILGEYS MAHARRAMOVA "Donuk Omuz " başlıklı seminerini 28.06.2024 tarihinde saat 09:30'da Nezahat Keleşoğlu Sağlık Bilimleri Fakültesi Toplantı Salonunda sunacaktır.
2- Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Dalı yüksek lisans programında öğrenim gören Büşra İNANÇ "Menstrüel Döngünün Kadın Sporcu Performansına Etkisi" başlıklı seminerini 28.06.2024 tarihinde saat 10:00'da Nezahat Keleşoğlu Sağlık Bilimleri Fakültesi Toplantı Salonunda sunacaktır.
3-Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Dalı yüksek lisans programında öğrenim gören Gizem Nur DEMİR "Sezaryen Sonrası Ağrı ve Emzirme" başlıklı seminerini 28.06.2024 tarihinde saat 10:30'da Nezahat Keleşoğlu Sağlık Bilimleri Fakültesi Toplantı Salonunda sunacaktır.