A.R.C. of Experimental Medicine (KONUDAM)
29.04.2024

Selçuk Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğrencilerine Yönelik Teknik Gezi

Üniversitemiz KONÜDAM Deneysel Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından gerçekleştirilen teknik gezi başarılı bir şekilde tamamlanarak katılımcılara sertifikaları törenle teslim edildi.

Sağlık alanında eğitim gören öğrencilerin gelecek vizyonlarını genişletme ve deneysel araştırmalara teşvik etme amacıyla KONÜDAM Deneysel Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesindeki tüm birimleri gezerek işleyiş ve çalışmaları yerinde gözlemledi.
 
Söz konusu teknik geziler kapsamında 26 Nisan 2024 tarihinde Selçuk Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünden öğrencilere eğitimler verildi. Eğitimlerin ardından öğrencilere sertifikaları takdim edildi.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan KONÜDAM Deneysel Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Mehmet Tuğrul Yılmaz, “Teknik gezilere katılarak sertifika alan öğrencilerimizden gelen geri dönüşler doğrultusunda, merkezimizin gerçekleştirdiği teknik gezilerin hedefine ulaştığını ve ilerleyen süreçte bu tür teknik gezilerin üniversitemiz ve Konya’daki üniversiteler geneline yayılmasının eğitime ve bilimsel araştırmalara olumlu katkılar sağlayacağını düşünüyoruz” dedi.