1-Hemşirelik Anabilim Dalı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği programında öğrenim gören yüksek lisans öğrencisi Rüveyda Nur KILIÇ "Çocuklarda Kalp Kateterizasyonu ve Anjiografisi İşlemi ile Yapılan Uygulamalar" başlıklı seminerini 24.06.2024 tarihinde saat 13:00-13-30'da Hemşirelik Fakültesi D6 nolu sınıfta sunacaktır.
2- Hemşirelik Anabilim Dalı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği programında öğrenim gören yüksek lisans öğrencisi Havva Nur ÖZLENİR"Solunum Sistemi Sorunu Olan Çocuklarda İnhaler Tedavi Uygulamaları" başlıklı seminerini 24.06.2024 tarihinde saat 14:00-14-30'da Hemşirelik Fakültesi D6 nolu sınıfta sunacaktır.
3-Hemşirelik Anabilim Dalı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği programında öğrenim gören yüksek lisans öğrencisi Naciye Nur BÜLBÜL "Solunum Sistemi Sorunu Olan Çocuklarda Nebülizatör Kullanımı" başlıklı seminerini 24.06.2024 tarihinde saat 13:30-14-00'da Hemşirelik Fakültesi D6 nolu sınıfta sunacaktır.
4-Hemşirelik Anabilim Dalı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği programında öğrenim gören yüksek lisans öğrencisi Nisa Meriç TURAN "Çocukların Hastaneye Uyumunu Etkileyen Faktörler" başlıklı seminerini 24.06.2024 tarihinde saat 14:30-15-00'da Hemşirelik Fakültesi D6 nolu sınıfta sunacaktır.