Başkanlığımız kalite süreçlerinin iyileştirilmesine yönelik olarak webinar üzerinden yapılacak olan hizmet içi eğitimlere tüm personelimizin katılımı zorunlu olup; 21 Ocak 2022 tarihinde 16.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecek olan
“Protokol ve Nezaket Kuralları” isimli eğitime katılmanız hususunda gereği rica olunur.
Eğitime katılmak için linke
tıklayınız...
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
![](/storage/images/department/saglikkulturspor/2021%20duyurular/webinar%20e%C4%9Fitimleri/WhatsApp%20Image%202022-01-18%20at%2014.45.48.jpeg)